تبلیغات محیطی و تاثیر آن بر افزایش فروش

15 بهمن 1402
0 نظر
تبلیغات محیطی و تاثیر آن بر افزایش فروش

تبلیغات محیطی هنری برای جلب توجه مخاطبان و ارتباط مستقیم با آن‌هاست. تبلیغات محیطی چیزی فراتر از تبلیغات سنتی است و با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در محیط اطراف، تجربه‌ای بی‌نظیر برای مخاطبان شما ایجاد خواهد کرد. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهند اگر فردی تبلیغات شما را به مدت 9 روز متوالی مشاهده کند، نام برند شما به صورت ناخودآگاه در ذهن او ثبت خواهد شد.

تماشای اسم برند و محصولات شما بر روی بیلبوردهای بزرگ و مهم شهر و تماشای تبلیغات شما در سطح شهر، باعث می‌شود تا به صورت ناخودآگاه اعتمادی بین مخاطبان و برند شما اتفاق بیفتد. این اعتماد زمانی خودش را نشان می‌دهد که مخاطب در هنگام انتخاب بین شما و رقیبتان، محصولی را انتخاب خواهد کرد که نامش را بیشتر شنیده و به عبارتی پس‌زمینه ذهنی در این مورد دارد. حال که اندکی با اهمیت بالای تبلیغات محیطی و تاثیر آن بر افزایش فروش آشنا شدیم، در ادامه این مقاله از تاپراه با ما همراه باشید تا با یک هزینه بهینه بهترین تبلیغات محیطی را انجام داده و یک رونق حسابی به کسب‌وکارتان بدهید.

مزایای استفاده از تبلیغات محیطی

مزایای استفاده از تبلیغات محیطی
مزایای استفاده از تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی یکی از انواع تبلیغات با پیشینه‌ای دیرینه است. استفاده از تبلیغات محیطی مزایای زیادی دارد و استفاده از آن علاوه بر معرفی شما به تعداد بالایی از مخاطبان، در نهایت منجر به افزایش فروش شما خواهد شد. مهم‌ترین علتی که باعث می‌شود شرکت‌های بزرگ همچنان حاضر به انجام این نوع تبلیغات باشند این است که تبلیغات محیطی مستقیما بر اعتماد مخاطبان نسبت به کسب‌وکارها تاثیر می‌گذارند. برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات محیطی عبارتند از:

روشی مقرون به صرفه برای ایجاد آگاهی از برند

استفاده از تبلیغات محیطی یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها برای آگاهی مخاطبان و مشتریان از برند شماست. توجه داشته باشید که مردم اعتماد بیشتری به تبلیغات محیطی دارند و همین امر باعث می‌شود تا شما با استفاده از تبلیغات محیطی بتوانید اعتماد درصد بالایی از مخاطبان را به برند و کسب‌وکار خود جلب کنید.

دسترسی به طیف گسترده‌ای از مخاطبان

دسترسی به طیف گسترده‌ای از مخاطبان
دسترسی به طیف گسترده‌ای از مخاطبان

اگر به دنبال دستیابی به طیف گسترده‌ای از مخاطبان هستید، استفاده از تبلیغات محیطی، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. به یاد داشته باشید که هنوز هم بسیاری از مخاطبان از اینترنت استفاده نمی‌کنند یا این که بسیاری از افراد با دیدن تبلیغ در اینترنت آن را بسته و به ادامه کار خود می‌پردازند، در این شرایط استفاده از تبلیغات محیطی بهترین گزینه خواهد بود.

در تبلیغات محیطی تعداد بسیار بالایی از مخاطبان تبلیغات شما را مشاهده خواهند کرد و امکان رد کردن تبلیغ در این نوع تبلیغات برای مخاطبان وجود ندارد. یادتان باشد بی‌توجهی به تبلیغات محیطی باعث خواهد شد تا بخش بزرگی از جامعه هدف مخاطبان خود را از دست بدهید.

تاثیر بر افزایش تعامل در کانال بازاریابی دیجیتال

جالب است بدانید استفاده از تبلیغات محیطی درست و اصولی، عامل محرکی برای تعامل کاربرها در فضای آنلاین خواهد بود. برخی از بررسی‌ها و مطالعات انجام شده نشان می‌دهند که تعداد بالایی از کاربران بر روی تبلیغات آنلاینی کلیک می‌کنند که قبلا با آن برخورد داشته و یا اسم آن را در جاهای مختلف دیده باشند. استفاده درست از تبلیغات محیطی باعث می‌شود تا کمپین‌های دیجیتال شما به خوبی نتیجه داده و نرخ تبادل بسیار خوبی به دست آورید.

هدف‌گذاری موثر بر مخاطبین خاص

شاید فکر کنید هدفگذاری موثر بر مخاطبین خاص نیازمند استفاده از تبلیغات آنلاین است؛ اما باید توجه داشته باشید که استفاده درست از تبلیغات محیطی، انتخاب درست از میان انوع تبلیغات محیطی و استفاده از تخصص افراد حرفه‌ای در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا یک تبلیغ موثر و حرفه‌ای انجام داده و از تاثیرات آن بر کسب‌وکار خود بهره‌مند شوید.

تاثیر تبلیغات محیطی بر افزایش فروش

تاثیر تبلیغات محیطی بر افزایش فروش
تاثیر تبلیغات محیطی بر افزایش فروش

 

تبلیغات محیطی با به کارگیری خلاقانه عناصر بصری، ارتباطی موثر و عمیق میان مخاطبان و برند شما ایجاد کرده و باعث می‌شوند تا مخاطبان به برند شما اعتماد کنند. همان طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم مشاهده برند شما در مکان‌های متفاوت حس اعتماد را به مخاطب القا کرده و روحیه خریداران برای خرید از محصولات شما را تحریک خواهد کرد.

ایجاد این حس اعتماد باعث می‌شود تا مخاطبان در مواجه با محصول شما در مقایسه با محصولی که تاکنون نامی از آن را ندیده‌اند، محصول شما را انتخاب کنند و در نهایت منجر به افزایش مخاطبان و مشتریان شما شده و فروش شما را افزایش خواهد داد. اگر به دنبال یک تیم حرفه‌ای هستید تا صفر تا صد تبلیغات محیطی را برای شما انجام دهند؛ با کارشناسان ما در تاپراه همراه باشید. متخصصان ما در تاپراه تمام مراحل از بررسی کسب‌وکار شما، پیدا کردن بهترین نوع تبلیغات محیطی، مکان مناسب برای تبلیغات، طراحی  و حتی نصب این تبلیغات را برعهده گرفته و با مدیریت حرفه‌ای به شما کمک خواهند کرد تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

حرفه‌ای‌ترین تبلیغات محیطی را با تاپراه تجربه کنید!

حرفه‌ای‌ترین تبلیغات محیطی را با تاپراه تجربه کنید!
حرفه‌ای‌ترین تبلیغات محیطی را با تاپراه تجربه کنید!

احتمالا برای شما هم پیش آمده که به دنبال خرید محصولی باشید و با دو برندی مواجه شوید که تاکنون از هیچ‌کدام استفاده نکرده‌اید اما نام یکی از برندها را چندین بار در بیلبودردها، تبلیغات پل هوایی و برخی جاهای دیگر دیده‌اید؛ همین اتفاق کافیست تا شما به صورت ناخودآگاه اعتماد بیشتری به آن محصول پیدا کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید. این اعجاز اعتمادسازی و افزایش فروش در تبلیغات محیطی است!

اگر دارای کسب‌وکاری هستید و به دنبال اعتمادسازی مخاطبان و افزایش مشتریان خود هستید، استفاده از تبلیغات محیطی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که انتخاب نوع تبلیغات محیطی، مکان مورد نظر برای تبلیغات و نیز محتوای تبلیغات شما اهمیت بسیار بالایی دارد و اثربخشی تبلیغات شما را افزایش خواهد داد.

کارشناسان تیم ما در پلتفرم تاپراه، مجموعه‌ای از متخصصان و افراد حرفه‌ای در این حوزه هستند که سال‌هاست در این زمینه فعالیت داشته و به کسب‌وکارهای بسیاری کمک کرده‌اند تا با استفاده از تبلیغات محیطی، به طیف گسترده‌ای از مخاطبان دسترسی داشته و تاثیر آن را بر افزایش فروش خود تجربه کنند. اگر به دنبال انجام تبلیغات محیطی به صورت حرفه‌ای و زیرنظر افراد متخصص در این زمینه هستید، از طریق تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.